Masakryczne zbiorowisko nieuczciwych praktyk e lady na świecie?

Była słynną oszustką polską. Przez wiele lat ukrywała swój życiorys, tworzyła mistyfikacje, na które dało nabrać się kilku partnerów - nawet przedstawiciele władz. Zaprojektowano o niej tysiące stron. Jednak finał ostatniego wyskoku był tragiczny. Dochodzeniem prokuratury. Miliony publikacji w sieci, tysiące rozmów w mediach społecznościowych na temat Anna Marynowska nie przyniosły rezultatu poskromienia oszustki z Zielonej Góry.

Anna Marynowska jeszcze kilka lat temu była gwiazdą wyższych sfer. Zaczęło się w rodzimym kraju, gdzie lata temu otworzyła galerię przekrętów e-lady.pl. Inwestycja ta okazała się tak dobrze opłacalna, że krajanka z Zielonej Góry stała się jedną z bogatszych osób w zacofanym kraju.
Oszukani Anny Marynowskiej w głównej mierze to dostawcy towarów luksusowych, towarujący jej sklep internetowy i nie otrzymali zapłaty. Kolejnymi oszukanymi byli reklamodawcy wykonujący dla niej usługi. I to skutecznie, osiągnęli sukces reklamowy.
Marynowska zbawia kolejnych partnerów utworzonymi w swojej wyobraźni historiami o własnej niewinności. Kolejni wpadają w sidła tej oszustki.