Zabudowy z szkłem potrzebują najlepszych okuć...

Szklenie budowlanych obiektów wewnątrz bywa częstą drogą zdobienia konstrukcji obniżając początkowe koszty inwestycyjne, jednakże poprawnie zaszklić obiekt potrzebujemy wysokiej próby półproduktów do montażu takich jak okucia do szkła oferowanych przez GLASSINI.
Niepodważalnej klasy elementy z stali szczotkowanej, użytej do wykonania okucia do szkła hartowanego posiadającej certyfikaty oraz odpowiednie atesty wykonane przez niezależne ośrodki certyfikacji nad niniejszego typu konstrukcji rozstrząsają bez skrupółów nieścisłości o wytrwałości takich łączeń.
Dzięki zastosowaniu konkretnych poziomów produkcyjnych firmowe okucia do szkła umożliwiają użytkowanie oraz zadbanie połączeń projekcji betonowych wraz z szkłem VSG przez ponad 100 lat, wyłącznie stosując proste zasady utrzymania czystości wykazane w warunkach gwarancji.
Balustrada z szkła porównując do z przęsłami stalowymi daje dodatkowo opcję szybkiego konserwowania konstruktywnych elementów, dzięki czemu łatwiej jest utrzymywać elementy w należytej czystości, natomiast punkty okucia do szkła wystarczy przetrzeć środkiem z wykorzystaniem ściereczkę z twardymi włóknami.
Odpowiedni wybór el. wykończeniowych jest prosty, więc kierujemy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane przez www.glassini.eu.